Bir Klasik İlk Yazım

Öncelikle herkese merhaba,

Takip ettiğim, okuduğum yazılardan, sitelerden gördüğüm bir klasik olan ilk blog yazım kuralına bende uyayım dedim.

Blog açmaktaki amacım kendi bildiklerimi, araştırdıklarımı ve araştırarak öğreneceğim bilgileri paylaşarak hem kendi bilgilerimi pekiştirmek, hemde benim ilgi duyduğum alanlara ilgi duyan insanların okuyabileceği, takip edebileceği bir site daha oluşturmak.

Tabi bunun yanı sıra blog tutmanın çevre geliştirme, öğrenmeye-araştırmaya zorlama gibi yararlarından da faydalanmak istiyorum. Blog yazılarım genel olarak kendi ilgi alanlarım olan teknoloji ve yazılım alanında olacak. Fakat bunun yanı sıra kendi hayatım ile ilgili, gündelik yaşam içerisinde de paylaşımlar yapmayı düşünüyorum. Hatta bunun ile ilgili “Yeni Mezun İş Bulma Tavsiyeleri “ gibi bir yazı yazmayı planlamaktayım.

Banner
Enes Aysan – İlk Blog Yazısı

Kendi yazılarım haricinde yazılım alanı ile ilgili  takip ettiğim blogları, videoları paylaşarak başkalarınında bu kaynakları görmesini okumasını istiyorum.  Katıldığım etkinliklere dair paylaşımlar, alıntı yaptığım siteleri de bloğumda paylaşacağım.

Kısacası kendimi geliştirmeye çalışırken başkaları ile de gördüklerimi, öğrendiklerimi paylaşacağım teknoloji, yazılım ve gündelik hayata dair bir blog içerisinde bulunuyorsunuz.

“Bir Klasik İlk Yazım” için 2 yanıt

  1. merhabalar,

    gayet samimi bir sekilde yazi yazmissiniz fakat blog neden bos? anlatim tarzini gercekten hosuma gitti ve yazilarinizi okumak isterim.

    yer imlerine attim ve merakla bekliyorum.

    iyi calismalar.

    1. Teşekkür ederim, kendim için bir proje geliştiriyordum bu yüzden bir süredir yazamadım. Bloğumda açıkçası zorlama yazı yazmak istemiyorum, fırsat buldukça yazacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir